dr n. med,
Agnieszka Biel

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologDyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2002 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2003 roku ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania – zarządzanie usługami medycznymi. Od 2003 roku pracuje w Szpitalu im. L.Rydygiera w Krakowie w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Collegium Medicum UJ, gdzie pełni funkcję starszego asystenta. Jest również wykładowcą w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców Uniwersytetu Jegiellońskiego oraz kierownikiem specjalizacji młodszego pokolenia przyszłych chirurgów. Zdobyła też wyróżnienie przyznawane przez Izby Lekarskie dla lekarzy, którzy uzyskali najlepsze wyniki egzaminu specjalizacyjnego. W 2016 roku został jej nadany tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Pani Doktor była wielokrotnie prelegentką na polskich i międzynarodowych konferencjach naukowych, a także jest autorką publikacji w czasopismach naukowych.  Wiedzę i doświadczenie zdobywała również zagranicą, gdzie odbyła liczne staże m.in. w Dental School in Copenhagen University, Faculty of Health Sciences w Danii, Faculty of maxillofacial surgery Uniwersytetu Medycznego w Badajoz w Hiszpanii oraz na Uniwersytecie w Pradze. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej oraz onkologii tego obszaru. Jest współautorką podręcznika dla lekarzy i studentów pt.: „Wybrane zagadnienia z onkologii głowy i szyi”.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje podczas licznych kursów doskonalących i szkoleń oraz konferencji naukowych. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym, implantologii, zabiegach podniesienia dna zatoki szczękowej, plastyki dziąseł, rekonstrukcji kości, wyłuszczeniu torbieli oraz ekstrakcjach. Uczestniczyła w praktycznych i teoretycznych kursach w systemach implantologicznych Straumann, Nobel Biocare, w kursach sterowanej regeneracji kości oraz leczenia chorób przyzębia materiałem Emdogain.

dr n. med Agnieszka Biel - specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog

Zdobyte przeze mnie

certyfikaty

Brała udział w konferencjach Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo – Twarzowej.
Interesuje się również:

  • stomatologią zachowawczą i estetyczną ( kursy z zakresu nowoczesnych metod profesjonalnego wybielania zębów,
  • estetyki wypełnień kompozytowych,
  • radiowizjografii i endodoncji,
  • psychologicznych aspektów relacji między pacjentem i lekarzem)

Zobacz pozostałych
lekarzy

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą