lekarz stomatolog,
Radosław Witkowski

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog.W 1992 roku uzyskał dyplom lekarza na oddziale stomatologii wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 1995 roku ukończył specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej AM we Wrocławiu.

Od 1998 pracował jako asystent na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. W roku 1999 rozpoczął pracę jako asystent, a następnie starszy asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W 2002 r. złożył egzamin specjalizacyjny drugiego stopnia z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Odbył praktyczne i teoretyczne szkolenia w systemach implantologicznych Branemark, Replace, Frialit, Ankylos, Straumann, Camlog, 3i, Alpha Bio, uzyskując autoryzację tych systemów.

Bral udział w zagranicznych szkoleniach implantologicznych w ramach systemu Branemark we Włoszech, w Portugalii, w Stanach Zjednoczonych, oraz systemu Straumann w Szwajcarii. Uczestniczył w kursach z zakresu osteodystrakcji systemu SIS (Implanty osteodystrakcyjne) w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Austrii w 2000 roku oraz w programie szkoleniowym systemu osteodystrakcji firmy Medartis w Niemczech w 2005 roku. Ze względu na zainteresowanie trudniejszą odmianą implantoprotetyki, odbył szkolenia z zakresu implantologii czaszkowej oraz wykonawstwa epitez twarzy w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz pracowni epitez Szpitala w Moriston w Walii w 2003 roku.

lekarz stomatolog Radosław Witkowski

Zdobyte przeze mnie

certyfikaty

Jest

członkiem:

  • Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego,
  • Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej ,
  • Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej.
  • Uczestniczył w międzynarodowych oraz krajowych kongresach EACMFS, EAO, OSIS, w Holandii, Szwajcarii, Finlandii, Szkocji, Francji, Stanach Zjednoczonych.
  • Wykonuje zabiegi z zakresu implantoprotetyki i chirurgii rekonstrukcyjnej twarzy oraz jamy ustnej w kraju i za granicą
  • Jest konsultantem w wielu renomowanych ośrodkach
  • Jest mentorem firmy NOBEL BIOCARE

Zobacz pozostałych
lekarzy

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą