lekarz stomatolog,
Radosław Witkowski

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog.Wykonuję zabiegi z zakresu implantoprotetyki i chirurgii rekonstrukcyjnej twarzy oraz jamy ustnej, w kraju i za granicą.
Uważam, że precyzja i wiedza to podstawy działania lekarza mojej specjalności. Dlatego najważniejsze jest dla mnie ciągłe doskonalenie się. Odbyłem praktyczne i teoretyczne szkolenia w systemach implantologicznych Branemark, Replace, Frialit, Ankylos, Straumann, Camlog, 3i, Alpha Bio, uzyskując autoryzację tych systemów.

Brałem udział w zagranicznych szkoleniach implantologicznych w ramach systemu Branemark we Włoszech (Mediolan), Portugalii (Lizbona) i w Stanach Zjednoczonych, oraz systemu Straumann w Szwajcarii (Bern). Uczestniczyłem w kursach z zakresu osteodystrakcji systemu SIS (Implanty osteodystrakcyjne) w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Austrii (Gratz) w 2000 roku oraz w programie szkoleniowym systemu osteodystrakcji firmy Medartis w Niemczech (Jena) w 2005 roku.

Ze względu na zainteresowanie trudniejszą odmianą implantoprotetyki, odbyłem szkolenia z zakresu implantologii czaszkowej oraz wykonawstwa epitez twarzy w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz pracowni epitez Szpitala w Moriston w Walii.

Dyplom lekarza uzyskałem na oddziale stomatologii wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, a specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej – w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej AM we Wrocławiu. Pracowałem jako asystent na oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu, a potem jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2002 r. złożyłem egzamin specjalizacyjny drugiego stopnia z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Jestem konsultantem w wielu renomowanych ośrodkach i mentorem firmy NOBEL BIOCARE.
Uczestniczyłem w międzynarodowych oraz krajowych kongresach EACMFS, EAO, OSIS, w Holandii, Szwajcarii, Finlandii, Szkocji, Francji, Stanach Zjednoczonych.

lekarz stomatolog Radosław Witkowski

Zdobyte przeze mnie

certyfikaty

Jestem

członkiem:

  • Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego,
  • Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Szczękowo-Twarzowej ,
  • Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej.
  • Uczestniczyłem w międzynarodowych oraz krajowych kongresach EACMFS, EAO, OSIS, w Holandii, Szwajcarii, Finlandii, Szkocji, Francji, Stanach Zjednoczonych.
  • Wykonuję zabiegi z zakresu implantoprotetyki i chirurgii rekonstrukcyjnej twarzy oraz jamy ustnej w kraju i za granicą
  • Jestem konsultantem w wielu renomowanych ośrodkach
  • Jestem mentorem firmy NOBEL BIOCARE

Zobacz:
pozostali lekarze stomatolodzy

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny