lekarz ortodonta
Magdalena Krupińska

Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym tradycyjnym oraz leczeniu systemem Invisalign



Specjalizuję się w zabiegach endodoncji (leczenie kanałowe), mikroendodoncji, stomatologii zachowawczej. W pracy najważniejsza jest dla mnie życzliwość, empatia oraz zrozumienie obaw i potrzeb pacjenta. W życiu prywatnym jestem sternikiem morskim, pasjonatką górskich wycieczek, fanką narciarstwa oraz jazdy konnej.

Jestem absolwentką Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kliniczny staż podyplomowy odbyłam w Miejskim Centrum Stomatologicznym „Nowa Huta” w Krakowie. Pracuję również w Instytucie Stomatologii UJCM w Krakowie, w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją, przyjmując pacjentów oraz ucząc nowe pokolenia dentystów. Jestem autorką i współautorką publikacji naukowych o tematyce endodontycznej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i doskonalę umiejętności zawodowe na kursach i konferencjach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS).

lekarz stomatolog Magdalena Krupińska

Zdobyte przeze mnie

certyfikaty

See:
other dentists

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny