lekarz stomatolog,
Magdalena KrupińskaLekarz stomatolog.  Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kliniczny staż podyplomowy odbyła w Miejskim Centrum Stomatologicznym „Nowa Huta” w Krakowie.

Od 2011 pracuje w Instytucie Stomatologii UJCM w Krakowie w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją, gdzie realizuje swoją pasję w pracy z pacjentami, dodatkowo ucząc nowe pokolenia dentystów. Autorka i współautorka publikacji naukowych o tematyce endodontycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności zawodowe, czego dowodem jest uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS). Specjalizuje się w zabiegach endodoncji, mikroendodoncji, stomatologii zachowawczej oraz pedodoncji.

W pracy jest osoba ciepłą, życzliwą, z dużymi pokładami empatii i zrozumienia dla pacjenta. Prywatnie, sternik morski a także pasjonatka górskich wycieczek, fanka narciarstwa oraz jazdy konnej.

lekarz stomatolog Magdalena Krupińska

Zdobyte przeze mnie

certyfikaty

Zobacz pozostałych
lekarzy

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą