O NAS

SE+ Studio Stomatologii Estetycznej

Jest nowoczesną kliniką dentystyczną zlokalizowaną w secesyjnej kamienicy w centrum Krakowa. To miejsce z imponującą historię. SE+ jest jedną z najstarszych klinik stomatologicznych w Krakowie, działającą od ponad 50 lat.

W naszej klinice opieramy swoją praktykę na długoletniej tradycji rodzinnej, gdzie zawsze priorytetem było pełne zadowolenie pacjenta. W centrum naszej filozofii znajdują się wykwalifikowani dentyści, nowoczesny sprzęt i ciągłe doskonalenie wiedzy.

Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, które zostały potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008. Nasze zakres działania obejmuje leczenie zachowawcze, ortodoncję, protetykę stomatologiczną, leczenie periodontologiczne i implantologiczne.

W ramach naszej oferty znajdują się także nowoczesne, nietypowe i często wysoko specjalistyczne zabiegi, które są rzadko dostępne w innych gabinetach stomatologicznych w Krakowie. Obejmują one procedury wykonywane w znieczuleniu ogólnym, takie jak przeszczepy kości własnej, wprowadzanie implantów zygomatycznych czy transpozycja nerwu zębodołowego dolnego, umożliwiające skuteczne leczenie przy kompletnym zaniku wyrostków zębodołowych.

Nasi lekarze

Dr n. med.

Specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej.

Lekarz stomatolog

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog.

Lekarz stomatolog

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog.

Dr n. med.

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog.

Lekarz stomatolog

Specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej

Lekarz stomatolog

Lekarz stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji pod mikroskopem

Lekarz stomatologii zachowawczej

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji pod mikroskopem

Lekarz ortodonta

Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym tradycyjnym oraz leczeniu systemem Invisalign

Fizjoterapeuta -

Lekarz stomatolog

Stomatologia zachowawcza oraz leczenie endodontyczne pod mikroskopem

Lekarz stomatolog

Stomatologia zachowawcza oparta na rekonstrukcjach adhezyjnych z zachowaniem funkcji, stomatologia estetyczna, protetyka stomatologiczna.

Anestezjolog

Higienistka stomatologiczna

Higienistka

Elektroradiolog

Opiekun Pacjenta

Opiekun Pacjenta oraz Higienistka

Opiekun Pacjenta

Dyplomowana higienistka oraz asystentka stomatologiczna.

Poznaj opinie

Sprawdź, co doceniają nasi Pacjenci

 • ~Gość
  Wspaniali lekarze! Jakość na najwyższym światowym poziomie. Wróciłem z Londynu, gdzie studiowałem przez ostatnie 5 lat. Zawsze dbałem o swój wygląd i po powrocie nie bardzo wiedziałem do kogo się zwrócić. Lekarze ze Studia Stomatologii spełnili wszystkie moje wymagania. Tak trzymać, a będziemy mieli w Polsce medycynę na najwyższym poziomie!
  ~Gość
 • M. K.
  Jestem bardzo zadowolony z usług studia stomatologii. Po wypadku miałem poważny problem zarówno bolesny jak i estetyczny. Lekarzom studia udało się to wszystko poskładać z powrotem do kupy i już nie muszę się wstydzić swojej twarzy. Pełny profesjonalizm. Wszystkim naprawdę polecam. Czy jest drogo? Nie wiem. Taka jakość usług warta jest każdej ceny!
  M. K.
 • Robert M.
  Fantastyczny gabinet!!! Świetna obsługa i wysoki standard. Byłem prowadzony przez doktora Witkowskiego i doktor Książkiewicz. We wcześniejszych gabinetach, do których trafiłem, nikt nie chciał podjąć się leczenia. Oni jedni zdecydowali się na leczenie. Wiem, że moje zdjęcia i leczenie były konsultowane z lekarzami w Szwajcarii i Los Angeles ( podobno Pani Książkiewicz jako jedna z nielicznych w Polsce należy do elitarnej grupy specjalistów kształconych na uniwersytecie w Kaliforni )…nigdy nie spodziewałbym się takiego profesjonalizmu w Krakowie. Efekt jest cudowny!!! Wszystkim bardzo polecam!
  Robert M.
 • Ela B.
  Serdecznie dziękuję. Chciałabym na ręce Pani Doktor Książkiewicz, Doktora Witkowskiego i Doktora Romanowicza serdecznie podziękować za wspaniała opiekę i Państwa profesjonalizm. W bardzo krótkim czasie mojego pobytu w Polsce otrzymałam u Państwa kompleksowa pomoc i leczenie o najwyższej jakości. Jeszcze raz najmocniej dziękuje za wszystko i przesyłam pozdrowienia z Kanady dla całego zgranego, efektywnego i niezwykle sympatycznego Zespołu, który jest na światowym standardzie godnym polecenia.
  Ela B.
 • Joanna k.
  Od 10 lat męczę się z protezą. Nikt mi nie chciał zrobić implantów bo nie ma dosyć kości, tutaj mi zrobili, jestem szczęśliwa. Dziękuję
  Joanna k.
 • Anita K.
  Polecam za fachowość miłą obsługę i podejście do klienta. Wizyty w tej klinice wspominam naprawdę dobrze a wierzcie- wizyta u stomatologa to dla mnie horror, cierpię na prawdziwą dentofobie. Jak dopadła mnie paradontoza to musiałam zapomnieć o lęku na szczęście tam mi uratowali zęby i pomogli przewalczyć mój strach. To klinika z prawdziwego zdarzenia
  Anita K.
 • Janina F.
  Po licznych chorobach całkowicie straciłam kość. Jeździłam na konsultacje do różnych miejsc w Polsce i nic. Wszyscy odmawiali mówiąc że nic nie są w stanie zrobić, tylko protezę. Już mi się nie chciało żyć. Ktoś mi polecił Studio Stomatologii, popatrzyłam na ich stronę i zobaczyłam przypadki leczonych przez nich pacjentów, potem umówiłam się na konsultację. A teram mam zęby jak własne. Doktorze Witkowski , doktor Książkiewicz całuję i dziękuję , a wszystkim polecam.
  Janina F.
 • Monika N.
  Nie chciałam mieć aparatu ortodontycznego bo widać i jest brzydki. Doktor namówiła mnie na taki którego nie widać, od wewnątrz. Jest fajny i przeszkadza. Dzięki
  Monika N.
 • Grażyna T.
  W studio stomatologii estetycznej leczę się od wielu lat. Zazwyczaj były to zabiegi kosmetyczne i regularne kontrole. Niestety jakiś czas temu okazało się, że muszę mieć wprowadzony implant i odbudowaną kość. Zabieg został przeprowadzony przez doktora Witkowskiego i doktor Książkiewicz. Na początku bardzo się bałam, ale jestem bardzo zadowolona z rezultatów. To klinika na prawdę godna polecenia
  Grażyna T.
 • Kaśka
  Zgłosiłam się do studia stomatologii estetycznej z ubitymi jedynkami. Niefortunnie potknęłam się na schodach i uderzyłam zębami w barierkę. O matko, w pierwszym momencie myślałam, że to już koniec i będę oszpecona do końca życia. Adres studia znalazłam na portalu Znany Lekarz. Zostałam przyjęta w klinice przez doktor Książkiewicz. Mimo iż nie miałam umówionego terminu, pani doktor została po godzinach, żeby mnie przyjąć .W ciągu 2 godzin odbudowała mi ułamane zęby i wyglądają prawie jak moje własne. To była dla mnie ogromna ulga. Pani Doktor bardzo dziękuję.
  Kaśka
 • Mikołaj N.
  POLECAM
  Mikołaj N.
 • Anna K.
  Leczę sie w studiu stomatologii od ponad 10 lat. Jestem bardzo zadowolona, bo odkąd podczas pierwszego pobytu wyleczyłam wszystkie zęby, właściwie teraz przychodzę tylko na kontrolę i czyszczenie. Namówiłam też mojego bardzo bojącego się męża i on też jest zadowolony. Zdecydował się nawet na implanty, a wcześniej nie wierzył w sukces. Są tam ci sami świetrni i troskliwi lekarze, co również gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Zdecydowanie jestem na tak.
  Anna K.
 • Anna Z.
  Polecili mi wybielanie jakąś najnowszą wersją lampy byond. Nie wierzyłam w efekt, ale teraz zapewniam że jest fantastyczny.
  Anna Z.
 • Barbara U.
  Chodziłam kiedyś do innego gabinetu. Tam mi leczyli zęby kanałowo, Potem zaczęłam leczyć się w SE+ i tam zobaczyłam na rtg, że wszystkie zęby są żle wyleczone. Trzeba je było poprawić. Nie było to łatwe, ale dzięki cierpliwości i profesjonalności dr Romanowicza i dzięki mikroskopowi udało się. Dziękuję i polecam.
  Barbara U.
 • Wojciech C.
  Bardzo straszyli mnie że implanty bolą. Ale to nieprawda, a już na pewno nie boli w tej klinice. Jestem już po. Mogę wszystkim polecić dr Witkowskiego i dr Książkiewicz. Profesjonalni, troskliwi, bardzo dobrzy.
  Wojciech C.
 • Magda A.
  Nie chciałam za nic zakładać
 aparatu ortodontycznego. Ale dowiedziałam się o niewidzialnych aparatach lingwalnych zakłdanych od strony języka. Teraz dzięki dr Golarz mam już prawie wyprostowane zęby.
  Magda A.
 • Marzena S.
  Dziękuję dr Książkiewicz 
za piękne licówki porcelanowe. Mam teraz zupełnie inny uśmiech. 
A moje zęby przedtem były bardzo kolorowe po antybiotykach.
  Marzena S.
 • Jadwiga B.
  Nie mam dużo kości. Nikt nie chciał mi zrobić implantów. Jednocześnie nie mogę nosić protezy bo mam odruch wymiotny. W SE+ udało się. 
Dr Witkowski na 6 implantach zrobił mi 
most – bez podniebienia, na stałe. A trafiłam tam po przeczytaniu artykułu “ Nie ma rzeczy niemożliwych” w którym opisali swoich pacjentów.
  Jadwiga B.
 • Bożena J.
  Zgłosiłam się żeby zrobić sobie korony na krzywe zęby. Dr Książkiewicz namówiła mnie jednak na leczenie ortodontyczne, mówiąc że korony wymagaja szlifowania, czyli zniszczenia zębów. Obecnie właśnie zdjęłam aparat ortodontyczny i mam swoje własne piękne zęby. Dziękuję.
  Bożena J.
Sprawdź

Media o nas

Dziennik Polski

WIĘCEJ ESTETYKI
I PRECYZJI


FORBES

LECZENIE
ORTODONTYCZNE


FORBES

CHOROBY
PRZYZĘBIA


FORBES

LECZENIE
PROTETYCZNE


FORBES

ENDODONCJA
MIKROSKOPOWA


FORBES

NIEINWAZYJNA STOMATOLOGIA ESTETYCZNA


 

LICÓWKI
BEZ SZLIFOWANIA


Dziennik Polski

NIE MA RZECZY
NIEMOŻLIWYCH


Dziennik Polski

SPOSÓB NA
PROSTE ZĘBY


Galeria

Zobacz SE+ Studio Stomatologii Estetycznej

SE+ Studio Stomatologii Estetycznej mieści się w secesyjnej kamienicy przy ulicy Batorego 6 w Krakowie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi zagwarantować naszym pacjentom najnowocześniejsze metody oraz najlepszą jakość leczenia, ale to nie wszystko. Estetyka jest dla nas bardzo ważna, dlatego w naszych wnętrzach stworzyliśmy wyjątkową atmosferę. Współtworzą ją ciepłe barwy, świeże kwiaty w ozdobnych wazonach, wygodne meble, które zapewniają komfort. Przestrzeń nasycona światłem sprawia, że bardziej przypomina galerię sztuki niż typowy gabinet dentystyczny. Wszystko to zostało starannie dostosowane, aby pacjenci czuli się w naszej klinice pewnie i spokojnie.
Lokalizacja

Jak do nas trafić

ul.Batorego 6/2, 31-135

 

Kraków Nasza klinika stomatologiczna mieści się w samym centrum Krakowa, zaledwie kilkaset metrów od Rynku.