Sylwia Luty

Opiekun PacjentaPełni funkcję Opiekuna Pacjenta w SE+ Studio Stomatologii Estetycznej.

Jako Opiekun Pacjenta towarzyszy naszym Pacjentom w trakcie trwania całego procesu leczenia stomatologicznego. Dotyczy to najczęściej kompleksowej rekonstrukcji uśmiechu oraz założonego leczenia. Często jest obecna już podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej w gabinecie, aby po jej zakończeniu w razie wątpliwości ze strony Pacjenta wytłumaczyć dokładnie plan leczenia, przedstawić alternatywy oraz kosztorys. W ramach indywidualnego spotkania odpowiada na wszystkie nurtujące Pacjenta pytania, służy radą i szczegółowo omawia każdy planowany zabieg. Pozostaje z Pacjentem w kontakcie telefonicznym oraz mailowym i jest do jego dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Przed kolejnymi wizytami udziela niezbędnych informacji.

Jest także odpowiedzialna za organizacyjną kwestię procesu leczenia i właściwy przepływ informacji pomiędzy lekarzem a Pacjentem.

Wieloletnie doświadczenie w branży stomatologicznej, wysoki poziom empatii oraz doskonałe umiejętności organizacyjne to kompetencje, które pozwalają jej spełniać się w tej roli.

Po pracy interesuje się psychologią oraz

Zobacz:
pozostałych stomatologów

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny