Agata Kruk-Stępień

FizjoterapeutaMoje zainteresowania skupiam wokół fizjoterapii stomatologicznej. W codziennej pracy skupiam się na dokładności i precyzji leczenia, podchodząc do pacjenta  indywidualnie w celu określenia możliwości leczenia.

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu  Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zdobywałam pracując w przychodniach, gabinetach fizjoterapeutycznych wykorzystując zdobytą wiedzę podczas studiów , oraz uczestnicząc w szkoleniach i kursach.

Swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii stomatologicznej wykorzystuję u pacjentów z problemami również logopedycznymi i neurologicznymi.

Dlatego uczestniczę  w kursach , szkoleniach specjalistycznych w szczególności ukończyłam kurs certyfikowany dotyczący tematyki stawów skroniowo-żuchwowych tzw. CRAFTA (Cranial Facial Therapy Academy) , który jest uznawany jako całościowe, pełne podejście do tematyki Układu Stomatognatycznego.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia.

Swoimi umiejętnościami i wiedzą z zakresu fizjoterapii stomatologicznej dzielę się i spełniam jako wykładowca Krakowskiej Wyższej Uczelni.

W życiu prywatnym uwielbiam czytać książki i planować podróże.

Zobacz:
pozostałych stomatologów

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny