lekarz stomatolog
Anna Szukiel

Specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznejJestem absolwentką Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Mam tytuł specjalisty I stopnia z zakresu Stomatologii Ogólnej oraz specjalisty II stopnia z zakresu Protetyki Stomatologicznej. Odbyłam staż szkoleniowy w DENTAL SCHOOL of London u Profesora Petera Likemana.

Po studiach pracowałam jako starszy asystent w Katedrze Protetyki UJ w Krakowie. W tym czasie opublikowałam wiele artykułów w prasie specjalistycznej, prezentowałam także wyniki swoich badań na konferencjach naukowych.
Brałam udział w Sympozjum Naukowo-Szkoleniowym „Zasady Preparacji Filarów” i w kursach Dentopolis. Znam biegle język angielski i niemiecki.

Wszystkich moich pacjentów z DENTAMERICA serdecznie zapraszam do SE+ STUDIA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ w Krakowie przy ul. Batorego 6/2, gdzie aktualnie przyjmuję.

Stomatolog Anna Szukiel Specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej

Zdobyte przeze mnie

certyfikaty

Zobacz:
pozostałych stomatologów

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny