Galeria zdjęć,
zobacz nasze studio.

Studio Stomatologii Estetycznej Se+, to nowoczesna klinika dentystyczna mieszcząca się w secesyjnej kamienicy przy ulicy Batorego 6 w Krakowie. To jedna z najdłużej działających Klinik Stomatologicznych w Krakowie.

Klinika stomatologiczna SE+ Studio Stomatologii Estetycznej bazuje na długoletniej, bo aż 50-letniej tradycji rodzinnej. Od zawsze najważniejszy był dla nas w pełni zadowolony pacjent, dlatego też wykwalifikowany dentysta, najnowocześniejszy sprzęt oraz wiedza to podstawy, na które stawiamy.

Nasze kompleksowe usługi stomatologiczne są, potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008. Jego zakres to leczenie zachowawcze, ortodoncja, protetyka stomatologiczna, leczenie periodontologiczne i implantologiczne.

Wśród naszych usług znajdują się nie zawsze dostępne w innych gabinetach stomatologicznych w Krakowie nowoczesne, ponadstandardowe, a często niszowe zabiegi wykonywane w znieczuleniu ogólnym jak np. przeszczepy kości własnej , wprowadzanie implantów zygomatycznych, czy transpozycja nerwu zębodołowego dolnego – umożliwiające leczenie przy zupełnym zaniku wyrostków zębodołowych.

recepcja

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny