Dr n. med.
Dr n. med. Karolina Anna Kownacka

Specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej.Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum  Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyłam w 2000 roku, a w roku 2006 uzyskałam tytuł dr n. med. broniąc pracy  doktorskiej z zakresu zastosowania laserów w stomatologii. Do tej pory lasery stanowią nierozłączny element mojej pracy i wykorzystuje je w wielu dziedzinach stomatologii. W roku 2021 ukończyłam studia podyplomowe  na GWSH w Katowicach, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej.

Pracując jako stomatolog od wielu lat specjalizuje  się w leczeniu  protetycznym. Wykonuję prace stałe i ruchome na zębach oraz prace protetyczne na implantach. Dzięki nowoczesnej technologii i znakomitym materiałom dzisiejsza protetyka zapewnia szybkie i skuteczne leczenie oraz  znakomite efekty estetyczne.

 Od kilku lat z powodzeniem również leczę ortodontycznie aparatami stałymi oraz alignerami.  Wykonuję też zabiegi z zakresu plastyki tkanek miękkich  oraz stomatologii estetycznej tak , aby efekt po zakończonym leczeniu protetycznym lub ortodontycznym był jeszcze lepszy.

Praca, którą wykonuję daje mi ogromną satysfakcję i radośc a ponad 20 letnie doświadczenie w zawodzie pewnośc siebie i i wiedzę, która przekłada się na zadowolonych i uśmiechniętych pacjentów.

Wiem, jak ważny w dzisiejszych czasach jest wygląd , a co za tym idzie dobre samopoczucie i pewnośc siebie każdego z nas dlatego do swojej oferty właczam też zabiegi z medycyny estetycznej, które często są dopełnieniem zakończonego leczenia.

Na co dzień jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci, uwielbiam aktywnie spędzać czas na wolnym powietrzu, w lecie uprawiam kite surfing , a zimą jeżdżę na snowboardzie. Moją pasją są podróże, fotografia i żeglarstwo.

Zobacz:
pozostałych stomatologów

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny