PACJENCI,
o nas.

Zgłosiłam się żeby zrobić sobie korony na krzywe zęby.

Dr Książkiewicz namówiła mnie jednak na leczenie ortodontyczne, mówiąc że korony wymagaja szlifowania, czyli zniszczenia zębów. Obecnie właśnie zdjęłam aparat ortodontyczny i mam swoje własne piękne zęby. Dziękuję.

Bożena J.

Nie mam dużo kości.

Nikt nie chciał mi zrobić implantów. Jednocześnie nie mogę nosić protezy bo mam odruch wymiotny. W SE+ udało się. Dr Witkowski na 6 implantach zrobił mi most – bez podniebienia, na stałe. A trafiłam tam po przeczytaniu artykułu “ Nie ma rzeczy niemożliwych” w którym opisali swoich pacjentów.

Jadwiga B.

Dziękuję dr Ksiązkiewicz za piękne licówki porcelanowe.

Mam teraz zupełnie inny uśmiech. A moje zęby przedtem były bardzo kolorowe po antybiotykach.

Marzena S.

Nie chciałam za nic zakładać aparatu ortodontycznego.

Ale dowiedziałam się o niewidzialnych aparatach lingwalnych zakłdanych od strony języka. Teraz dzięki dr Golarz mam już prawie wyprostowane zęby.

Magda A.

Bardzo straszyli mnie że implanty bolą.

Ale to nieprawda, a już na pewno nie boli w tej klinice. Jestem już po. Mogę wszystkim polecić dr Witkowskiego i dr Książkiewicz. Profesjonalni, troskliwi, bardzo dobrzy.

Wojciech C.

Chodziłam kiedyś do innego gabinetu.

Tam mi leczyli zęby kanałowo, Potem zaczęłam leczyć się w SE+ i tam zobaczyłam na rtg, że wszystkie zęby są żle wyleczone. Trzeba je było poprawić. Nie było to łatwe, ale dzięki cierpliwości i profesjonalności dr Romanowicza i dzięki mikroskopowi udało się. Dziękuję i polecam.

Barbara U.

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny