Medycyna
estetyczna

kobiety w białych sukienkach

Skóra to największy organ naszego ciała

Piękna i zdrowa, pełni szereg istotnych funkcji dla całego naszego organizmu. Jest swego rodzaju barierą ochronną dla czynników zewnętrznych! Jednak nie wolno zapomnieć, że to skóra jest odzwierciedleniem naszego stanu ducha i wewnętrznej energii.

Jak starzeje się skóra twarzy?

Częstym problemem pacjentek są opadające policzki, cienie pod oczami oraz widoczne bruzdy nosowo-wargowe. Z upływem lat skóra produkuje coraz mniej substancji budujących, takich jak: kwas hialuronowy, elastyna, kolagen, dlatego staje się cieńsza, mniej elastyczna, wiotka. To spra- wia, że pojawiają się na niej widoczne zmarszczki. Dodatkowo już po 25 roku życia w kluczowych obszarach naszej twarzy stopniowo tracimy pod- skórną tkankę tłuszczową, co wpływa na utratę młodzieńczego owalu twarzy. Efekty „chomiczków” pojawiają się na skutek zapadania się skroni i policzków.

 

budowa skóryProces starzenia się skóry rozpoczyna się już po 25 roku życia. Niewidocznie, ale nieuchronnie, zanika produkcja kolagenu i kwasu hialuronowego w naszych tkankach. W walce o zachowanie młodości chcemy korzystać z bezpiecznych metod dających naturalne rezultaty.

 

zmarszczki na twarzy

zmarszczki na twarzyOsocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, otrzymanego w procesie wirowania krwi pobranej z żyły pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem.Dzięki czynnikom wzrostu i komórkom macierzystym , które są zawarte w osoczu terapia opiera się na:

Wszystko to inicjuje procesy naprawcze skóry oraz spowalnia procesy starzenia. Rewitalizuje skórę, wygładza i ujednolica jej koloryt. Poprawia elastyczność, napięcie i gęstość skóry.
Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, z ryzykiem wystąpienia alergii. Osocze bogatopłytkowe jest biokompatybilne czyli zgodność tkankowa niweluje ryzyko reakcji uczuleniowej.

wirówka do osocza

 

Osocze bogatopłytkowe przynosi doskonale rezultaty w terapii anty-aging, leczeniu wypadania włosów, leczeniu trądziku, oparzeń .Zaleca się u pacjentów z widocznymi oznakami starzenia się skóry, z problemem skóry przesuszonej.

Zabieg wykonuje się na okolice:

 

 

 

PRZECIWWSKAZANIA

Kropla luksusu w Twojej skórze…

Produkt nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2016 i 2017 roku.

Neuvia Hydro Deluxe to produkt przeznaczony do mezoterapii oparty na kwasie hialuronowym o gęstości 18mg/dl z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia oraz aminokwasów-glicyny i proliny.
Składniki preparatu zostały tak dobrane, aby jego działanie było jak najbardziej kompleksowe.
Kwas hialuronowy powoduje poprawe odżywiania i nawodnienia skóry poprzez zdolność do wiązania cząsteczek wody. Hydroksyapatyt wapnia bardzo mocno stymuluje podukcję kolagenu, a aminokwasy stanowią substraty w tym procesie i dodatkowo same odpowiadają na odżywianie skóry!

Zabieg najczęściej stosuje się w obrębie skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

preparat Neuvia

 

Zalety mezoterapii Neuvia Hydro Deluxe

Zabieg z zastosowaniem preparatu NUVIA HYDRO DELUXE przeprowadzany jest metodą mezoterapii igłowej.

EFEKTY

PRZECIWSKAZANIA