Blog,
Biżuteria nazębdna – shine bright like a diamond

cekinowe serce na zębie

Piękne ,zdrowe i zadbane zęby…czego chcieć więcej? Każdy z nas chce się wyróżnić ,ekstrawagancką fryzurą ,modnym ,markowym ubraniem lub dodatkami. Stomatologia wychodzi naprzeciw również i w tym względzie.

Jeśli chcesz tak jak wokalista Simply Red ,olśnić rubinem w zębie albo Mick Jagger czy Madonna zabłysnąć diamentem na swoim górnym siekaczu…nic prostszego.

Moda na ozdoby na zębach przybyła kilka lat temu z USA  ,jest to całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna metoda ,która pozwoli nam na odrobine ekstrawagancji i z pewnością wywoła zaciekawienie u innych.

Biżuteria na zęby ma różne kształty; maleńkie gwiazdki, kółeczka czy serduszka wykonane z materiałów niealergizujących, takich jak złoto srebro czy stal chirurgiczna ,mogą to również być kryształy lub kamienie szlachetne.

Jedynym warunkiem założenia ozdoby na zęby jest to ,aby były zdrowe i zadbane. Biżuteria może być przyklejana zarówno na naturalnych zębach jak i na licówkach. Sam proces założenia trwa do 15 minut i polega na przyklejeniu ozdoby specjalnym klejem ,takim jakim przyklejane są zamki w aparatach ortodontycznych. Ponieważ ozdoba nie niszczy szkliwa, można ją w dowolnym momencie usunąć lub wymienić na inną.

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny