Blog,
Białe zęby przed świętami, czy to możliwe?

Chcesz mieć białe zęby? Po pierwsze upewnij się, że Twoje oczekiwania są realistyczne.

para w czapkach mikołaja

Możesz oczekiwać, że decydując się na zabieg wybielający przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie, osiągniesz błyskawiczny rezultat. Procedura wybielania zębów jest całkowicie bezpieczna choć może jej towarzyszyć niemiłe podrażnienie zębów i dziąseł, które zwykle ustępuje po zakończeniu zabiegu wybielania. Nie jest niczym niezwykłym, że po tego typu zabiegach pierwotny kolor zębów po pewnym czasie, 2-3 latach powraca, dlatego stosowanie odpowiednich past w warunkach domowych może pomóc w utrzymaniu rezultatów osiągniętych podczas zabiegu.

W trakcie wybielania lekarz stomatolog zastosuje środki wybielające, aplikując je bezpośrednio na zęby; uaktywniając je przy pomocy błękitnego światła lampy wybielającej Beyond Polus ,w celu przyspieszenia procesu wybielania.

Jak długo będziesz się cieszyć efektami? To po części zależy od Twoich nawyków.

Jeśli palisz lub spożywasz duże ilości kawy lub herbaty, po kilku latach będzie trzeba powtórzyć zabieg.

Przypominamy ,że do końca roku w naszej klinice możesz wybielić zęby w promocyjnej cenie, w ramach akcji „Uśmiechnięte poniedziałki”

Żródło Instytut Oral-B

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny