Blog,
Estetyka wypełnień na światowym poziomie

Plomba jest sztucznym materiałem, który z biegiem lat starzeje się, zmienia kolor, rozszczelnia się.

W efekcie, czego pojawia się silny kontrast kolorystyczny. Wypełnienie staje się widoczne, przybiera ono często postać matowych, szarych lub białych plam. W naszym gabinecie oferujemy najnowocześniejszy materiał kompozytowy do estetycznej odbudowy zębów.

ENAMEL HRI to nano-hybrydowy materiał kompozytowy, który pozwala na tworzenie wypełnień łudząco podobnych do naturalnych struktur zęba.

Tylko Enamel HRI imitując naturalne właściwości optyczne zęba tworzy niewidoczne wypełnienia z niewidzialną granicą przejścia. Opracowany przez znany autorytet w dziedzinie stomatologii estetycznej Prof. Lorenzo Vaniniego, jest obecnie stosowany przez czołowych klinicystów na całym świecie i jest najlepszym wyborem dla najbardziej wymagających lekarzy

Odbudowa niewielkich ubytków w obrębie szkliwa należy do największych i najtrudniejszych wyzwań w stomatologii estetycznej. Enamel HRI to przełomowa technologia, gdzie współczynnik załamania światła w materiale (1,62) jest identyczny z naturalnym szkliwem. Pod względem właściwości optycznych i estetycznych żaden inny kompozyt nie posiada nawet zbliżonych właściwości. Rezultatem są niewidoczne i bardzo naturalne wypełnienia bez widocznej granicy przejścia, bez efektu szarości, a wszystko to w oparciu o naprawdę szybką i prostą technikę pracy.

ukruszony ząb odbudowany ząb

ENAMEL HRI posiada fluorescencję naturalnej zębiny.

Oznacza to, że w każdym oświetleniu wykazuje się metameryzmem, czyli dopasowuje kolorystycznie do naturalnego zęba. Odcienie zębin ENAMEL HRI mają wysoką fluorescencję i stworzone zostały specjalnie do pracy ze szkliwem ENAMEL HRi, tak aby za każdym razem osiągać perfekcyjne i naturalne wypełnienia. Jeden odcień zębiny to wszystko, co jest potrzebne, aby otrzymać satysfakcjonujący rezultat. W naturalnych zębach zębina przekazuje swój odcień oraz nasycenie barwy przez pokrywającą ją warstwę szkliwa. Odbudowując ząb materiałem Enamel Plus HRI postępuje się w dokładnie taki sam sposób, dokładnie naśladując naturę.

odbudowanie zęba materiałem Enamel Plus HRI

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny