lekarz stomatolog
Kamila Sołtys

Specjalista periodontologiiMoje zainteresowania zawodowe związane są z periodontologią (choroby przyzębia), stomatologią estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną. Uważam, że w moim zawodzie najważniejsze są dokładność i profesjonalizm, a w stosunku do pacjenta: empatia i dbałość o jego komfort podczas leczenia stomatologicznego.

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Centralnym Ambulatorium w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologii.
Obecnie jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z periodontologii, w czasie którego zdobywam wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z zakresu leczenia chorób przyzębia i mikrochirurgii periodontologicznej.

Jestem autorką publikacji dotyczącej zabiegu chirurgicznego wydłużenia korony klinicznej zęba, członkinią Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

lekarz stomatolog Kamila Sołtys

Zdobyte przeze mnie

certyfikaty

Zobacz:
pozostałych stomatologów

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny