lekarz dentysta,
Justyna CzechowskaAbsolwentka Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego.

W trakcie studiów brała czynny udział w endodontycznym i chirurgicznym kole naukowym.
W 2009 roku odbyła staż podyplomowy  w szpitalu MSWiA w  Krakowie.

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu. Swoją drogę zawodową wiąże i rozwija w kierunku endodoncji mikroskopowej. Umiejętności i kwalifikacje podnosi poprzez udział w licznych kursach i konferencjach.

W 2012 ukończyła Curriculum Endodontyczne oraz po pomyślnie zdanym egzaminie praktycznym i teoretycznym otrzymała tytuł endodonty.

Curriculum Endodontyczne PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne) jest formą kształcenia podyplomowego obejmującego cykl 6 szkoleń, ma na celu podwyższenie poziomu wiedzy oraz poszerzenie umiejętności praktycznych w zakresie diagnostyki i terapii chorób miazgi i tkanek okołowierzchołkowych zgodnie z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Szkolenie obejmuje również zagadnienia w zakresie minimalizacji powikłań związanych z leczeniem endodontycznym oraz mikrochirurgii endodontycznej.

Dentysta Justyna Czechowska

Zdobyte przeze mnie

certyfikaty

Jest 

członkiem

Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE)

Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE)

Zobacz pozostałych
lekarzy

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą