Aparaty
ortodontyczne Invisalign – 11 września bezpłatne konsultacje u specjalisty

Studio Stomatologii Estetycznej posiada autoryzację do wykonywania aparatów ortodontycznych typu Invisalign.

W dniu 11 września zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje z naszym specjalistą dr Katarzyną Mazur.

Invisalign pozwala na otrzymanie efektu pięknego uśmiechu bez konieczności zakładania tradycyjnego aparatu stałego.

aparat metalowy i invisalign

Te przezroczyste aparaty ortodontyczne zostały opracowane przez firmę Align Technology we współpracy z wybitnymi ortodontami w 1997r. Za pomocą metody Invisalign zęby prostowane są kilkoma kompletami alignerów dostosowanych do potrzeb pacjenta. Alignery delikatnie i równomiernie przesuwają zęby, są wygodne i przezroczyste dzięki czemu dużo mniej widoczne od tradycyjnych aparatów stałych. Aparaty Invisalign można łatwo zdjąć, co znacznie ułatwia jedzenie czy czyszczenie zębów.

aparat invisalign

aparat invisalign

Dzięki zaawansowanej technologii system Invisalign może być stosowany w leczeniu szeregu przypadków ortodontycznych, takich jak stłoczenia zębów, szparowatość, zgryz krzyżowy, zgryz głęboki, czy przodozgryz które do tej pory leczono za pomocą tradycyjnych aparatów.

przed i po leczeniu aparatem invisalign

Leczenie aparatami Invisalign trwa od 9 do 18 miesięcy. Podczas pierwszej wizyty lekarz tworzy plan leczenia jednocześnie opracowując trójwymiarową wizualizację jego efektów, dzięki której można zobaczyć, jak zęby będą przemieszczać się do pożądanej pozycji.

przed i po leczeniu aparatem invisalign

Alignery należy nosić przez około 20–22 godzin dziennie, zdejmując je na czas posiłków oraz czyszczenia szczotką i nicią dentystyczną lub na szczególne okazje.

zalety aparatu stałego i invisalign

Termin konsultacji należy wcześniej ustalić telefonicznie pod numerem 126332038 lub przez e-mail rejstracja@studiose.med.pl

aparat invisalign

Pozostałe
aktualności

Poznaj nasze usługi:

W SE+ Studio Stomatologii Estetycznej prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Nasi lekarze wykorzystują najnowsze techniki medyczne korzystają jednocześnie z nowoczesnych technologii, swoje umiejętności regularnie podnoszą uczestnicząc w licznych międzynarodowych konferencjach.

Zapoznaj się z naszą ofertą
gabinet dentystyczny